İnstagram Geçici Hesap Dondurma 2022 (Güncel Link)

Geçici İnstagram Dondurma 2022

Hesabınızı geçici olarak kapatmak için hesabınıza giriş yapabiliyor olmanız gerekir. Şifrenizi veya kullanıcı adınızı hatırlayamıyorsanız, giriş yapmakla ilgili bazı ipuçlarına bakabilirsiniz.

Geçici instagram kapatmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Bir mobil tarayıcıdan veya bilgisayardan instagram.com'a giriş yapın. Instagram amaçları için geçici olarak devre dışı bırakın.
  • Sağ üstte Donanım veya Profili düzenle'yi seçin.
  • Ekranı aşağı kaydırın, Hesabımı geçici olarak devre dışı bırakın veya sağ altta tıklayın.
  • Hesabınızı neden kapatıyorsunuz? Seçtiğiniz bölümden seçiminizi yapın ve şifrenizi tekrar girin. 
  • Hesabı Geçici Olarak Kapat'a tıklayın.

Yukarıdaki adımları takip ettiğinizde instagram hesabınızı geçici olarak dondurabilirsiniz. 

İnstagram Dondurma Linki!

İnstagram Kalıcı Hesap Silme  2022

İnternete giriş yapmak için Instagram'a giriş yapın, önce giriş yapmalısınız. Yönlendirme yoluyla Instagram'ı silemezsiniz.

Hesabını siliyor musun? Sorusunun yanındaki açılır menüden bir seçim yapın ve şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kalıcı olarak silme seçeneği, sadece menüden bir neden seçtiğinizde görünür.

Hesabımı kalıcı olarak sil'e tıklayın.

Farklı bir hesabı silmek istiyorsanız, Hesabını Sil sayfasının sağ üst köşesindeki kullanıcı adına tıklayın, kullanıcı adının yanındaki simgesine dokunun/tıklayın ve Çıkış Yap'ı seçin. Silmek istediğiniz hesapla tekrar giriş yapın ve yukarıdaki talimatları izleyin.

İnstaram Kalıcı Hesap silme Linki!

instagram Geçici Hesap Dondurma Geri Açma 2022

Geçici olarak dondurduğunuz hesabınızı tekrardan açmak için  kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz. Erişim sağlayamadığınız sayfanız için instagram geri alma hizmetimizden faydalanmak için bizim ile  7/24 iletişime geçebilirsiniz. 

i̇nstagram Geçici Hesap Dondurma Bilgisayardan

Bilgisayardan geçici olarak hesabınızı dondurmak için yukarıda vermiş olduğumuz geçici instagram kapatma linkini kullanarak hesabınız kapatabilirsiniz. 

instagram Geçici Hesabı Dondurma Cep Telefonundan

Cep telefonunuzdan hesabınızı kapatmak için uygu lamaya giriş yaparak gerekli adımları takip ettiğinizde hesabınız geçici olarak kapatılacaktır.