İnstagramın Bilinmeyen Özellikleri Nelerdir?

İnstagramı sade hali ile kullanan kullanıcılar çarpıcı özellikleri kullanmakla sınırlı kalırken bu özellikleri öğrenen kullanıcılar ise uygulamayı kullanırken daha eğlenceli uygulama haline getiriyor. Sizde aşağıdaki özellikleri keşfederek instagramın bilinmeyen özelliklerini keşfedebilirsiniz. 

İnstagram Bilinmeyen Özellikleri Listesi

  • Fotoğraf ve Video kalitesini Koruma
  • Gönderiyi Sabitleyin
  • Filtre Yoğunluğunu Ayarlama
  • Hashtag'leri Gizleme
  • Hikayelere Verilen Yanıtları Görmek
  • Birinin Gönderilerini Yükseltmek
  • Satırın Sonuna Git.

Fotoğraf ve Video Kalitesini Koruma

Tanıtım fotoğraflarını Instagram'da hikaye olarak ne kadar kullandığınız konusunda farklılık gösterirsiniz. Bu kalite tercihini en aza indirmek için, "Yüksek İndirmeler > Hesap > Veri KullanımıA'ya gidin, etkinleştirilmiş "Yüksek İndirmeler" seçeneğini hedefleyin.

Bu, yolu izleyerek açıklanır. Bu çok büyük bir fark yaratmasa da kaliteyi yakalayamıyor.

Gönderiyi Sabitleyin

Bu özelliğe yeni bir özellik eklendi. Profilinizdeki herhangi bir gönderiyi öne çıkarmanıza olanak tanır. Bunu yapmak için gönderinin sağ üst köşesindeki üç noktaya basın ve "Profilinize Sabitle"ye dokunun.

Filtre Yoğunluğunu Ayarlama

Filtreler varsayılan olarak yoğunluğa sahip olacaktır. Filtreye arka arkaya iki kez dokunarak ne kadar tıkanıklığımız olduğunu belirleyebilirsiniz.

Hashtag'leri Gizleme

Gönderilerin daha fazla geliştirilmesi için hashtag'lere sahip olması gerekir. Neyse ki, bu dünyadaki herkesin iyi bir yolu var.

Instagram 3 satırdan sonra otomatik olarak gizleniyor. Açıklamanın devamına ulaşmak için devamını okumanız gerekiyor. Sosyal medya platformunda boş satırlar kabul edilmese de “.” Beğenileri kullanarak boş satırlar oluşturabilirsiniz.

Hikayelere Verilen Yanıtları Görmek

Başkalarının ihtiyaçlarını karşılayabileceklerini satın alabilirler mi? Profilinize tıklayın, üç satıra tıklayın, “Hareket” uygunluk durumunuzu, eğitiminizi ve “Hikaye yanıtlarını” kontrol edin.

Birinin Gönderilerini Yükseltmek

Instagram'da gezi yapabilen bir kişi ile o kişinin profiline giderek “Favori Eklemeler” seçeneğine tıklayabilirsiniz. Bu, bu kişilerin gönderilerinin ana sayfasında çok kapsamlıdır.

Satırın Sonuna Git

Hiç Instagram'da hikaye olarak paylaşmak için bir fotoğraf veya videonun bilgilerine gitmek zorunda kaldınız mı? Yapmak isteyenler için yol alır ama onu iyi değerlendirmenin iyi bir yolu vardır. “123” klavye tuşuna basarsanız bilgilerin otomatik olarak görüntülendiği alan.